Назад

Головна
<<<1 - 14 з 542>>> Архів
06 Грудня 2019 року
Привітання

Шановні працівники органів місцевого самоврядування

      Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
    День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт і зростання своїх громад.  
    На представників влади на місцях покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за добробут їх жителів, за створення належних умов проживання мешканцям сіл, селищ і міст.
    Від усього серця бажаю всім міцного здоров'я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов'язків сприяють розбудові й розвитку міст і сіл України.

З повагою
Міський голова                     Тетяна Ковчежнюк

06 Грудня 2019 року
Оголошення

Бобровицька міська рада повідомляє,
що 17 грудня 2019 року об 11.00 годині, у адмінприміщенні за адресою: м. Бобровиця, вул.Незалежності, 46 відбудеться засідання виконавчого комітету Бобровицької міської ради

05 Грудня 2019 року
Привітання

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави!

    6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. Саме в цей день 1991 року був прийнятий Закон «Про Збройні сили України». А День Збройних сил України був установлений постановою Верховної Ради України в 1993 році.
    Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України, це насамперед почесне свято тих, хто захищає нашу державу  в зоні ООС від ворогів, опікується про безпеку та зміцнення обороноздатності країни. Це день сміливих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких, Україна досі залишається суверенною незалежною державою.
    В цей день, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я  свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу в зоні операції об’єднаних сил.
    Бажаємо нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в  щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!
 

Міський голова                                                                Тетяна Ковчежнюк

05 Грудня 2019 року
Привітання

Сьогодні в Україні й у світі відзначають Міжнародний день волонтерів

    Генасамблея ООН запропонувала урядам відзначати цей день 5 грудня.
    Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (саме такою є офіційна назва цього Дня), проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.
     Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах і будинках престарілих. Вони доглядають хворих і допомагають старшим людям поратися по господарству.
   Саме волонтери добровольцями йшли на фронт, волонтери збирали по світу гроші й везли на передову все, що лише могли.
    Жителі нашої громади також активно долучались і долучаються до волонтерського руху. Багато посилок було зібрано та відправлено на передову з необхідними побутовими речами, продуктами харчування, різноманітною електротехнікою та іншим.
   Щиро вітаю всіх активістів волонтерського руху зі святом. Бажаю  міцного здоров’я, успіхів в усіх починаннях, особистого щастя, добробуту і злагоди у родинах, шани і подяки від людей та всього найкращого в житті.

Міський голова                                               Тетяна Ковчежнюк

04 Грудня 2019 року
Інформація

ІНФОРМАЦІЯ

Бобровицької міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою надання послуг з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 7420610100:01:002:0063, площею 0,0528 га, що знаходиться в м.Бобровиця по вул.Незалежності,44 «В», який відбувся  03 грудня 2019 року

Найменування об’єкта оцінки:  земельна ділянка  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Переможець конкурсного відбору – суб’єкт оціночної діяльності: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДЕСНА – ЕКСПЕРТ – М»
Місцезнаходження об’єкта оцінки: Чернігівська область, Бобровицький район, м. Бобровиця, вул.Незалежності,44 «В»
Розмір земельної ділянки : 0,0528га.
Кадастровий номер: 7420610100:01:002:0063.
Мета проведення незалежної оцінки: визначення ціни продажу земельної ділянки комунальної власності.
Вартість послуг з оцінки: 4 890, 00 гривень (чотири  тисячі  вісімсот  дев’яносто грн. 00 коп.).
Строк виконання послуг: 10 календарних днів   

03 Грудня 2019 року
Подія

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

3 грудня у великому  залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського  голови Тетяни Ковчежнюк. На порядку денному було 3 проекти  рішень.
Основне питання що розглядалось на виконкомі  це «Про  проєкт бюджету Бобровицької міської об’єднаної  територіальної

02 Грудня 2019 року
Прямий зв’язок

Прямий зв’язок
11 грудня 2019 року відбудеться прямий зв’язок населення громади з міським головою Т.М.Ковчежнюк
з 11 год. до 13 год. за телефоном 2-55-94.

29 Листопада 2019 року
Привітання

Шановні працівники прокуратури!

       Щиро вітаємо вас із професійним святом!
       Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.
      Ми переконані, що ви й надалі будете гідно виконувати покладені на вас обов’язки, захищаючи конституційні надбання українського народу.
      Бажаємо вам успіхів, професійних здобутків, міцного здоров’я, сімейного затишку, щастя та добробуту!

Міський голова                                                 Тетяна Ковчежнюк

25 Листопада 2019 року
Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проєкті  містобудівної документації: «Детальний план території орієнтованою площею 0,2500 га, розташованої в межах села Наумівка по вул. Польова, Бобровицького району Чернігівської області, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» та в його складі розділу охорона природного середовища

22 Листопада 2019 року
Подія

                   Відбулося засідання 25 сесії міської ради 7 скликання.

     22 листопада  відбулося пленарне засідання  сесії міської ради під головуванням міського голови Тетяни Ковчежнюк.
     В роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Василь Кучерина, голова районної ради 

22 Листопада 2019 року
Подія

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору

    На пагорбі Слави біля пам’ятника жертвам голодомору 1932-1933 років, 22 листопада проведено мітинг - реквієм за участі керівників та працівників, структурних підрозділів міської ради, районної державної адміністрації, районної ради, установ, організацій підвідомчої території та  громадськості міста.
   Пам’ять померлих

22 Листопада 2019 року
Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту рішення Бобровицької міської ради
«Про встановлення ставок орендної плати  за використання  земельних ділянок   комунальної  власності на території Бобровицької міської ради»

    Відповідно до статтей 9,13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб виконавчий комітет Бобровицької міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Бобровицької міської ради «Про встанов-лення ставок орендної плати  за використання  земельних ділянок  комунальної власності на території Бобровицької міської ради»  та аналізу регуляторного впливу даного проекту рішення з яким Ви можете ознайомитися на сайті Бобровицької міської ради у розділі «Регуляторна діяльність».
    Зауваження і пропозиції до проекту рішення направляти до міської ради, що знаходиться за адресою: м.Бобровиця вул.Незалежності,46, в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення в газеті “Наше життя”  та на офіційному веб-сайті Бобровицької міської ради в мережі Інтернет:
bobrovica_mrada.cg.gov.ua для узагальнення та представлен-ня на розгляд чергової сесії міської ради. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 2-15-06, 2-17-46, 2-13-03.

22 Листопада 2019 року
Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проекту рішення Бобровицької міської ради
«Про затвердження Стратегії сталого розвитку Бобровицької об’єднаної територіальної громади на 2020 -2027 роки».

    Відповідно до статтей 9,13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб виконавчий комітет Бобровицької міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Бобровицької міської ради «Про затвердження Стратегії сталого розвитку Бобровицької об’єднаної територіальної громади на 2020 -2027 роки» з яким Ви можете ознайомитися на сайті Бобровицької міської ради у підрозділі «Проєкти рішень міської ради» розділу «Міська рада».
    Зауваження і пропозиції до проєкту рішення направляти до міської ради  за адресою: м.Бобровиця вул.Незалежності,46, в письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Бобровицької міської ради в мережі Інтернет:
bobrovica_mrada.cg.gov.ua для узагальнення та представлення на розгляд чергової сесії міської ради. За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 2-52-84.

22 Листопада 2019 року
Подія

День  пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями, забрав тисячі й тисячі життів українців, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Правда про ці трагічні сторінки вітчизняної історії, про небачений масштаб злочину проти українського народу довгий час старанно приховувалася. Сьогодні державні інституції відверто заявляють про голодомор як ретельно спланований, свідомий акт геноциду проти української нації.

Розбудовуючи власну державу, ми маємо пам’ятати про кожен наш крок на п’єдестал незалежності, про кожну історичну віху – сумну і радісну, вчитися на помилках, робити все можливе, аби подібне не повторилося.

Схилімо голови в глибокій жалобі і запалімо свічі пам’яті за тими, хто загинув голодною смерттю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Збережімо мир та суспільну злагоду в соборній незалежній Україні, за яку боролися наші попередники!

Міський голова                                                 Тетяна Ковчежнюк

<<<1 - 14 з 542>>> Архів
 
  •  
Асоціація ОТГ